'Artmix' radošā komanda.

Dizaineru grupas » KooStar» un firmas «ArtMix» radošā apvienība vieksmīgi strādā jau teju 10 gadus. Veiksmīgs mākslinieku — dizaineru un profesionālu tehnologu sadarbības modelis īsā laikāapvienībai ļāva kļūt par par vienu no līderiem sporta apbalvojumu un suvenīru ražošanā. Mūsu produktu māksliniecisko un kvalitatīvo izpildījumu, kā arī ekskluzivitāti novērtējuši gan kolekcionāri, gan sabiedriskās organizācijas. Mēs esam radījuši balvas daudziem Baltijas čempionātiem, kā arī vairākiem Eiropas un Pasaules čempionātiem.

Māksliniecisko un radošo ideju potenciālu pasmīgi koordinē abu apvienības līderu tandēms. Alekseja Kostireva un Valērija Batara ideja veidot unikālus, konkrēta pasūtītāja vadzībām piemērotus izstrādājumus, piesaistīja un saliedēja spēcīgu jaunu talantīgu dizaineru un mākslinieku grupu.

Lielākoties darinājumu centrālais elements ir skulptūra vai reljefs, kuru ir veidojuši pazīstami miniatūras meistari Eduards Veingarts unJurijs Rakovs un mākslinieks Seržs Sunna.

Studijas «KooStar» mākslinieciskā koncepcija akcentē tradicionālā stila saplūšanu ar mūsdienu mākslas tendencēm. Mūsu dizaineri lielu uzmanību pievērš klienta vēlmēm un prasībām, dodot iespēju augstā mākslinieciskā līmenī realizēt pasūtītaja idejas. Apvienības darbam ar klientu nav pat attālas līdzības ar «standarta pasūtījumu» pieņemšanu.

Ja Jūs ir ieinteresējusi mūsu produkcija un jūs vēlēties, lai mūsu speciālistu pieredze kalpotu jūsu vēlmju un mērķu īstenošanai, mēs aicinam Jūs kļūt par mūsu klientu — aizraujoša mākslinieciska piedzīvojuma dalībnieku! :

Ideju apspriešana
Radošā koncepcija
Produkcija
Apmierināti  klienti

Mēs piedāvājam

Produkcija un pakalpojumi

-dažādu izstrādājumu dizains un izgatavošana no metāla ar lāzera griešanas un kodināšanas tehnoloģijām

-sporta apbalvojumi

-suvenīri

-druka un gravēšana uz dažādām virsmām un materiāliem

-poligrāfija

-dizains

-čempionu jostu izgatavošana

-speciālas balvas un kausi

Materiāli

— viegli kūstoši metāli uz alvas un cinka bāzes

— bronza

— koks

— stikls

— akmens masa unun citi mākslīgā akmens veidi

— dzintars

Produkcija, pakalpojumi

Mūsu speciālistu uz mūsdienu tehnoloģiju pamata veidotās  iestrādes ļauj apvienot darinājuma oriģinālu dizainu un salīdzinoši zemu cenu.

Piedāvājam vērtēšanai daļu no darinājumu  kolekcijas, kas tapuši mūsu apvienībā. ( vajadzētu kaut kā skaistāk)

1.Medaļas

Skices izstrāde, dizains, dažādas sarežģītības medaļu ražošana atbilstoši pasūtītāja velmēm un prasībām

2.Unikālu medaļu sagataves

Medaļas tiek veidotas ievērojot sporta veida un organizācijas specifiku, taču tajās iestrājamos ieliktņus var mainīt, un viens medaļu dizaina veids, nepieciešamības gadījumā kalpos vairākas sezonas. Pasūtot šādu medaļu Jūs ietaupīsiet naudu, tajā pat laikā iegūsiet oriģinālu, ekskluzīvu produktu.

3.Individuāla dizaina balvas un kausi.

Materiāli: metāls, koks, stikls, mākslīgais akmens,plastmasa

ATRMIX STANDART

Papildus mūsu produkcijai, mēs piedāvātjamarī citu ražotāju izgatavotas medaļas. Piedāvājumu nosūtīsim pēc Jūsu pieprasījuma.

4.Gatavas balvas, kausi

Mēs piedāvājam Eiropas ražotāju no dažādiem materiāliem izgatavotus kausus un balvas.Piedāvājumu nosūtīsim pēc Jūsu pieprasījuma

5.Individuāli veidotas dāvanas un suvenīri no dažādiem materiāliem tiem, kas ciena individualitāti un eksluzivitāti

Korporatīvās dāvanas un reklāmas suvenīri: zīmes, nozīmītes

Breloki un citi biznesa suvenīri

6.Poligrāfijas produkcija, dizains

Mūsu dizaineru grupa «KooStar» palīdzēs izstrādāt Jūsu organizācijas logotipu un sagatavos maketu poligrāfiskās produkcijas drukāšanai.

Mūsu partneri